Pagrindinis puslapis/Tinklaraštis/Gyvenk gerai/

Vienintelis būdas nugalėti virusą yra stiprinti imunitetą

Vytautas Kumeliauskas, PSO narys, nusipelnęs gydytojas imunologas

Visi gamtoje esantys komponentai yra tarpusavyje sujungti. Kai kurie organizmai susigyvena vienas su kitu per simbiozę, kiti parazitizuoja, o tretieji egzistuoja tik iš grobio. Maisto grandinėje stiprus organizmas visada slopina silpnąjį. Silpnojo užduotis yra pačiam sukurti naujas galimybes ir kovoti su išorinėmis grėsmėmis. Žmogus nėra paskutinis maisto grandinėje: virusai yra stipresni už jį.

Virusų negalima išgydyti

Virusas veikia ląstelę taip, kad viruso atskirai sunaikinti neįmanoma. Kartu su infekcija miršta ir sveika ląstelė, ir tai yra pavojinga imunitetui. Kalbant apie virusą, geriau ieškoti kitų gydymo būdų, kurie yra palankesni imunininei sistemai. Be to, virusinė infekcija prisitaiko prie vakcinos ir po kurio laiko vakcina ji nebeveikia pakitusio viruso štamo.

Imunitetas yra vienintelis žmogaus ginklas

Infekcinės ligos suaktyvėja per kelias dienas ar savaites tam, kad per tą laiką susilpnintų imuninę sistemą. Susilpnėjusi imuninė sistema negalės atsispirti virusams, todėl infekcija pradeda sparčiai daugintis ir tai gali sukelti komplikacijų, negalią, vėžinius navikus ir kitus rimtus atvejus. Vienintelis būdas atsispirti virusams yra stiprinti imunitetą.

Imunitetas veikia kaip skydas prieš virusų atakas. Kuo stipresnis imunitetas, tuo didesnė tikimybė, kad infekcija bus nugalėta per pirmąsias ligos dienas.

PSO tyrimai parodė, kad imuninės sistemos ląstelės sparčiau auga veikiant kanabinoidams. Kanabinoidai yra medžiagos, išgaunamos iš kanapių sėklų. Kanabinoidai iš suaugusio kanapių augalo dalių turi narkotinį poveikį, bet sėklos narkotinio poveikio neturi.Jei imuninė sistema nėra pakankamai stimuliuojama, esamos infekcijos sustiprėja ir susidoroti su jomis pasidaro daug sunkiau.

Geriausias vaistas imunitetui stiprinti

Rinkoje yra keletas imunomoduliuojančių vaistų, kurių sudėtyje yra kanabinoidų. Dauguma jų yra pagrįsti sintetiniais komponentais, turinčiais mažiau ryškų gydomąjį poveikį.

Cannabis Oil kapsulės parodė geriausius tyrimo rezultatus. Tiriant sudalyvavo 1274 savanoriai iš kelių amžiaus grupių. Jie vartojo vaistą ir kasdien stebėjo savo būklę kurso metu. Dalyviai pastebėjo savijautos pagerėjimą nuo antros dienos, žemą nuovargį nuo ketvirtos dienos, ir energijos padidėjimą nuo šeštos-septintos vartojimo dienos. Po vartojimo kurso užfiksuotas stabilus imuniteto suaktyvinimas.

Atsižvelgiant į tai, kad padažnėjo vaisto padirbimo atvejų, vaistą rekomenduojama užsakyti tik oficialioje gamintojo svetainėje.

Jūs turite laiko užsisakyti. Nuolaida nustos veikti po 09:47

78 EUR 39EUR

Pasirinkite šalį:

Prašome įvesti vardą:

Įveskite telefoną:

Žymos

imunitetas
sveikata
visuomenės sveikata
visuotinė sveikata
virusas
gripas
Komentarai
Eglė Subačiutė
11.03.20
Aš gėriau kapsules Cannabis Oil. Viskas iš tikrųjų vyksta taip, kaip aprašyta aukščiau
Ingutė Baltašienė
12.03.20
Nupirkau mamai, dabar ji jaučiasi daug geriau. Ačiū už straipsnį!
Algis Kaklėnas
13.03.20
Viskas yra labai paprasta: tu užsisakai vaistą (jei turi klausimų, gali juos užduoti oficialiam Cannabis Oil atstovui). Užsakymas atvyksta, jį vartoji ir viskas! Esi sveikas kaip bulius!
Rasa Kalniutė
14.03.20
Man mama užsisakė Cannabis Oil kapsules. Aš iš pradžių nenorėjau vartoti, o tada susigalvojau. O kas, jei padeda? Ir man tikrai padėjo! Dabar jaučiuosi puikiai))
Birutė Petraitienė
15.03.20
Aš vis bijojau, kad šiais metais susirgsiu. Nes netoleruoju visų šių virusų. Atlikau Cannabis Oil kursą ir nė kartą nebuvau susirgusi per kiaurus metus)
Jonė Linienė
16.03.20
Pirkau seseriai, jai labai padėjo. Noriu pirkti dar keletą pakuočių tėvams ir vyrui
Audronė Kepurienė
17.03.20
Ačiū, man padėjo!
Viktoras Nugalėtojas
18.03.20
Aš nesergu jau daugiau kaip tris mėnesius, valio!
Mykolas Blykėnas
19.03.20
Aš prieš keletą mėnesių pirkau Cannabis Oil, pradėjau jaustis geriau. Žvaliau, linksmiau. O dabar mums prasidėjo gripo epidemija, visi susirgę, bet aš kaip agurkėlis))
Algimantas Penktaitis
20.03.20
Užsakymas atvyko labai greitai. Pradėjau vartoti, pradėjau jaustis geriau. Taigi dabar nebijau nieko!))
Valdas Mėsininkas
21.03.20
Man taip pat padėjo. Mano anūkas nuolat atsinešdavo virusus namo. Jam gerai, bet aš nuolat sirgdavau. Jaučiau jau, kad ilgai nebeišlaikysiu, imunitetas pasidaro labai silpnas, bet tada žmona pirko man Cannabis Oil ir aš pastebimai mažiau pradėjau sirgti
Danutė Minkštienė
22.03.20
Lygiai taip pat! Aš visą laiką sirgdavau, nebuvo nė mėnesio, kad nebuvau susirgusi. Ačiū dievui, dabar esu visiškai tvarkoj ir jau ilgai nesergu :)
Andrius Jonėnas
23.03.20
Vaistas labai padėjo. Aš pirkau žmonai, ji dažnai serga. Padėjo! Nepamenu, kada paskutinį kartą buvau vaistinėj, kad pirkčiau jai vaistų
Aleksas Bazėnas
24.03.20
Pirkau savo močiutei. Ji dažnai sirgdavo, aš jaudinuosi dėl jos. Vaistas greitai atėjo, jokių problemų nebuvo. Močiutė greitai atsistojo ant kojų
Kotryna Kriaušienė
25.03.20
Greitai atėjo, viskas paprasta naudoti. Aš užsisakiau dar dvi dėžutes: vyrui ir dukrai, tegul stiprina imunitetą, tai naudinga)
Nastutė Kuraitytė
26.03.20
Neprisimenu, kada paskutinį kartą lankiausi pas gydytoją. Ačiū už straipsnį ir gerą rekomendaciją!
Vytis Gužauskas
27.03.20
Ir man padėjo, mane jau seniai kankino visos šios sezoninės ligos. Atlikau Cannabis Oil kursą ir viskas dingo)
Mantas Gytėnas PSO narys, nusipelnęs imunologas